Fullstack Developer iOS+Node.js | 6000 - 7000 Kč MD rate | Remote

Hledáme profíka, který je schopný sám vyvíjet mobilní aplikaci. Tvým úkolem bude vývoj nativní iOS aplikace a NodeJS backendu (který se napojuje na další služby firmy). Mobilní aplikace komunikuje s backendem přes GraphQL, backend s dalšími službami přes REST API.

Úroveň
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

POŽADAVKY:

  • Dobrá znalost Swift (orientace v platformě iOS);
  • Dobrá znalost JavaScript a NodeJS;
  • Dobrá znalost GraphQL i REST API;
  • Zkušenosti s mikroservisní architekturou;
  • Zkušenosti s Gitem.

Co není nutné, ale uvítáme to s nadšením:

  • Google Cloud Services;
  • Firebase

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

Full stack developer

Základní dovednosti

iOS node.js

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Informace o pozici

Mzda 120 000 - 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Místo pracoviště Remote