Full-Stack Developer (Java and Angular) | 6000-8000Kč/MD

Naše pojišťovna patří dnes, jako univerzální pojišťovna, mezi tři největší pojišťovací společnosti v zemi. Tak se přidej k nám!

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

  • Návrh a implementace backendového systému s využitím Java 1.8 a Spring frameworku.
  • Tvorba skriptů pro Oracle SQL databáze.
  • Vývoj klientských a agentských rozhraní pomocí Angular.
  • Spolupráce s týmem analytiků a vývojářů při vytváření a rozvoji nových funkcí.
  • Diagnostika, oprava a údržba existujícího kódu.

POŽADAVKY:

  • Zkušenost s vývojem backendu v Javě ideálně 1.8 a práce se Spring frameworkem.
  • Znalost a zkušenost Oracle SQL.
  • Schopnost navrhovat a implementovat moderní frontendová řešení s využitím Angular.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
  • Komunikační dovednosti a schopnost sdílet nápady a názory v týmu.
  • Znalost agilního vývoje a praktické zkušenosti s ním výhodou.
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oblasti informatiky, softwarového inženýrství nebo
    příbuzného oboru – není podmínkou.
  • Znalost práce s Gitem ideálně Gitlab
  • Úroveň znalostí medior / senior

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Full stack developer

Základní dovednosti

fullstack java oracle SQL Angular

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Účast na klíčových projektech v rámci společnosti
  • Zajímavou a rozmanitou práci v jedné z největších pojišťoven na trhu
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Dlouhodobá spolupráce

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 120 000 - 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha - 2 dny onsite, 3 dny offsite