Fullstack Developer | Bratislava | TPP/IČO

Sme spoločnosť, ktorá pomáha vývojárom mobilných hier maximalizovať výnosnosť ich hier v každej fáze životného cyklu ich hry. Či už ide o analýzy, monetizáciu, UA, LiveOps alebo všetky z nich dohromady, máme nástroje a odborné znalosti na to, aby sme vám z hry, na ktorej pracujeme, poskytli maximálne výnosy. S portfóliom hier, ktoré spravuje, váš kód priamo ovplyvní milióny používateľov a môže mať obrovský vplyv na príjmy spoločnosti.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
88 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČOM BUDETE PRACOVAŤ:

  • Do nášho R&D tímu hľadáme namakaného back-end vývojára. Vytvárame nástroje pre vývojárov hier a dátových vedcov na platforme Google Cloud Platform.

Tvoja náplň práce:

  • Navrhovanie a vývoj nových funkcií v našom systéme spracovania údajov
  • Úzka spolupráca v tíme senior a mid level špecialistami
  • Zlepšenie nášho riešenia z technického hľadiska, vrátane nášho CI/CD pipelinu
  • Neusále zlepšovanie nášho vývojového procesu
  • Usmerňovanie juniornejších kolegov a kontrola kódu

Budeš používať:

  • Typescript, MongoDB, NestJS, Docker
  • Google Cloud Platform; používame ho vo veľkej miere na všetko od spracovania údajov až po ukladanie Docker obrázkov
  • pracujeme agilne, veríme, že ti to vyhovuje!
  • robíme automatizovaný testing, ktorého budeš súčasťou

POŽIADAVKY:

  • Solídna skúsenosť s Backend/Full-Stack vývojom
  • Dobrá znalosť a rozhľad v IT systémoch
  • Skúsenosť s Google Cloud Platformou je veľká výhoda
  • Pochopenie modernej cloudovej architektúry
  • Pokročilá úroveň AJ - aspoň B2

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

Full stack developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Fitko aj so sprchami
  • Stolný tenis aj stolný futbal
  • Miestnosť na bicykle
  • Obrovská terasa v novom centre Bratislavy
  • Flexibilná práca a možnosť pracovať z domu

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 88 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Místo pracoviště Bratislava - 1 den onsite