Junior IT Service Desk Support (Prague, English, Czech, Calls, Customer, Ticketing)

Termín pro odpověď do 14.04.2021
Pro naše klienta, zajímavou IT společnost, která má mnoho klientů z různých oborů, kterým poskytuji IT support, hledáme nového kolegy na pozici Junior IT Service Desk Support.

náplň práce:

  • poskytovat technickou pomoc a pomoc při řešení potíží uživatelů souvisejících s hardwarem a softwarem počítače, mobilními zařízeními a dalšími technologickými nástroji a produkty ve formě kombinované technické podpory 1. a 2. úrovně (hovory / tickety/ interakce s uživatelem)
  • poskytovat rychlé odpovědi na otázky zaměstnanců i koncových uživatelů od různých mezinárodních klientů
  • dokumentace problémů, vytváření a zdržování znalostní databázi
  • zlepšování procesů
  • konzultace se seniorními kolegy, pokud je problém technicky náročný

co od vás očekáváme

  • výborná znalost angličtiny a slovenštiny nebo češtiny (v mluvené i psané podobě)
  • technické dovednosti a obecné IT znalosti (počítačové dovednosti, hardware a základní softwarové znalosti - OS, Office, komunikační aplikace)
  • minimálně dva roky zkušeností v IT (nejlépe technická podpora L1)
  • flexibilita, schopnost rychlého učení
  • prokazatelné dovednosti v oblasti řešení problémů a analytické schopnosti; velmi dobré komunikační dovednosti
  • schopnost pracovat samostatně, stejně jako ochota řídit se pokyny a osvědčenými postupy

Jaké jsou u nás benefity?

co vám nabídneme

  • pestrou škálu činností, úkolů a projektů
  • další rozvoj a profesní rozvoj
  • přátelské a mezinárodní pracovní prostředí
  • konkurenční plat a různé benefity

Proč si vybrat tuto nabídku?

práce v mezinárodní společnosti v oblasti medical

Hledáme

2 roku zkušeností v IT supportu
angličtina
čeština nebo slovenština
Česky - domluvit se
Anglicky - domluvit se
Úroveň: Junior
Praxe: 2 roky
Vzdělání
Vzdělání

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Praha
  • Termín pro odpověď do
    14.04.2021
  • Termín nástupu
    01.05.2021