Support Engineer

Jsme původní technologický start-up, který vyvíjí vyspělé chatboty a voiceboty s umělou inteligencí. Nově jsme pod záštitou firmy Daktela. Naši boti automatizují komunikaci na zákaznické podpoře firmám jako Kooperativa, Komerční banka, Košík.cz, Bezrealitky.cz, Orange SK nebo Generali Česká pojišťovna. Klientů i práce ale máme čím dál víc – a proto teď potřebujeme Support Engineera, který nám pomůže konverzační platformu udržet při životě.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • Coworkers.ai
  • U Vodárny 2965/2, Královo pole, 616 00 Brno

Popis pozice

Koho přesně hledáme?

  • Hledáme někoho, kdo už na technickém supportu má za sebou alespoň 3 letou zkušenost.
  • Práce na full-time, z toho 3 dny v týdnu on-site v našich kancelářích v Brně.
  • Někoho, koho baví udržovat při životě zajímavý produkt a kolem koho v budoucnu postavíme náš nový supportní tým.

Měl/a bys mít, znát a vědět:

  • Komunikační skills pro komunikaci se zákazníkem
  • Pokročilou práci s Linuxem, sítí, dns a konektivitou
  • Základy kontejnerizace (Docker, Kubernetes)
  • Základy Ansiblu (ochotu naučit se s ním pracovat)
  • Znalost relačních DB (PostreSql, základní dotazy)
  • Pojem o základních IT pojmech (REST, DB, …) a základní algoritmizaci (když X, udělá se tohle …)
  • Znalost Asterisk a VOIP (výhodou, ne nutností)

Co přesně u nás budete dělat?

  • Hlavní náplní práce bude držet naživu naše produkty. Máme cloud + onpremise instance, tři velké produkty a spoustu integrací.
  • Řešení L1 a L2 ticketů
  • Řešení standardních technických incidentů a řešení AI technických incidentů (bot nám neodpovídá na tuto otázku)
  • Komunikace se zákazníkem
  • Instalace nových zákazníků + upgrady stávajících

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Podpora

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co na oplátku?

  • Nabízíme mzdu podle vašich zkušeností a 5 týdnů dovolené.
  • Práci, která dává smysl – naši boti bez přehánění posouvají hranice (ne)možného a vy budete každý den při tom.
  • Partu mladých nadšených lidí, jejichž entuziasmus je nakažlivý.
  • Šanci se obrovsky posunout a za pár měsíců se naučit víc, než v mnohých firmách za několik let.
  • Naprosto pohodový přístup – nikdo se po vás v práci nebude vozit.
  • Nebráníme se novým nápadům, vítáme je.
  • Dobrou kávu a plnou ledničku jídla, aby se lépe pracovalo.
  • Teambuildingy a popracovní piva na měsíčním pořádku.

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště U Vodárny 2965/2, Královo pole, 616 00 Brno