Python Programátor - Praha

1. Web IT, s.r.o. Na Doubkové 5a, 150 00 Praha 5 60 000 Kč / měsíc
Termín pro odpověď do 31.03.2019
Cítíte, že to chce v novém roce změnu? Máte zkušenosti s programováním v Pythonu a hledáte zajímavé výzvy?Pak neváhejte a staňte se součástí našeho skvělého týmu, kde budete mít možnost se neustále rozvíjet a růst.

Dáváme věcem SYSTÉM.
Jsme 1.Web IT, pohodová 25členná parta, která se specializuje na zakázkový vývoj – webové a mobilní aplikace, e-shopy a CRM či CMS systémy. Sídlíme v prosvětlené moderní kanceláři na Praze 5 (koukni na sociální sítě #mameradiphp), kde funguje inspirativní komunita.

Vaše pracovní náplň:

  • tvorba nových a úprava existujících aplikací dle požadavků klienta
  • komunikace s klienty, určování priorit a dodržování zadaných termínů
  • spolupráce s kolegy z týmu

Co od Vás očekáváme:

  • znalosti a zkušenosti s Python 3 (framework Django)
  • znalosti front-endových technologií (JS, jQuery, AJAX, CSS + SASS)
  • docházku do kanceláře minimálně 20hod./týden
  • zodpovědnost a samostatnost
  • chuť se dále rozvíjet a učit se

Rádi Vám o spolupráci řekneme více, třeba nad šálkem dobré kávy nebo čaje.
Dejte nám o sobě vědět a zašlete nám Vaše CV/LinkedIn profil na tym@1webit.cz

Jaké jsou u nás benefity?

  • motivující finanční ohodnocení s možností měsíčního navyšování, dle odvedené práce
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • přátelské zázemí v moderní kanceláři na Praze 5
  • možnost rozvoje a vzdělávání
  • podporu od vedení a celého týmu
  • Multisport kartu, vstupenky na akce pro vývojáře, veletrhy
  • firemní večeře, grilování, team-buildingy
    a mnoho dalších…

Proč si vybrat tuto nabídku?

U nás to není jen o businessu, ale také o pohodě a dobrém pocitu :)

Hledáme

Česky - plynule
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Junior
Úroveň: Senior
Úroveň: Expert
Praxe: 1 rok
Vzdělání

Nabízíme

  • Plat
    20 000 - 60 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Homeoffice
    Možný
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Interní označení pozice
    Python Programátor
  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP) Jiný typ (IČO, DPP, DPČ a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek Částečný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Na Doubkové 5a, 150 00 Praha 5
  • Termín pro odpověď do
    31.03.2019
  • Termín nástupu
    01.04.2019