Hledáme React developera do Svobodné Evropy

Radio Free Europe/Radio Liberty Vinohradská 159a, Praha 10, Strašnice
Termín pro odpověď do 31.07.2019
React Developer je zodpovědný za vývoj vysoce výkonných, responzivních webových stránek, údržbu a zlepšování existujícího client-side kódu. Pomáhá ostatním i sobě v rozvoji technických dovedností.

Co děláme v Pangea Digital:

Jsme tým web developerů, testerů, designérů, produktových manažerů, systémových administrátorů a customer care specialistů, kteří vyvíjejí na zakázku promýšlená řešení pro weby RFE/RL, Voice of America, Middle East Broadcasting Networks a Office of Cuban Broadcasting.

Navrhujeme a vyvíjíme zpravodajské weby, mobilní aplikace, aplikace pro chytré televize, vlastní webový systém pro správu obsahu (CMS) Pangea, Media Asset Management System – více informací o produktech Pangea na http://www.pangea-cms.com/, více informací o týmu Pangea na www.facebook.com/PangeaCMS.

Hlavní náplň práce:

  • Vývoj vysoce výkonných, responzivních webových stránek
  • Zlepšování vlastních technických dovedností a podpora ostatních v růstu jejich technických dovedností
  • Překládání webových designů do CSS, HTML a JS kompatibilních mezi prohlížeči
  • Udržování a zlepšování existujícího client-side kódu
  • Spolupráce s designéry a back end developery na průběžném zlepšování zkušenosti návštěvníků na našich webových stránkách
  • Propagace nových vývojových zásad, vzorců a trendů

Požadavky:

  • Významná zkušenost s vývojem v HTML5, CSS3, JavaScript (ES6) a React.js
  • Zájem o technologické trendy
  • Zkušenosti se SASS
  • Znalost moderního JS (ES6–ES2019), React news, React libraries
  • Znalost NPM Packaging Tool, Webpack, Yarn, Grunt
  • Schopnost psát solidní, udržovatelný a znovu použitelný kód (HTML, CSS, JS)
  • Týmový hráč s touhou po sebezlepšování a vzdělávání
  • Angličtina je nutnost, čeština výhodou
  • Výhodou dále:
    • Redux
    • Redux Saga
    • TypeScript
    • Zkušenosti s GIT, Jira, Bitbucket, Jenkins

Jaké jsou u nás benefity?

  • Práce v unikátním mezinárodním prostředí
  • Zaměstnavatel s významnou historickou i současnou rolí v oblasti upevňování svobody slova a šíření vyvážených, spolehlivých a jazykově lokalizovaných informací v zemích vysílání
  • Spolupráce na webovém systému pro správu obsahu (CMS), který byl vytvořen s ohledem na využití v on-line žurnalistice
  • Konkurenceschopný platSkvělý balíček benefitů  dovolená (po 3 letech zaměstnání získáte 5 týdnů dovolené), korporátní svátky – kromě českých svátků zůstáváme doma i během těch amerických, Multisport karta, 13 sick days, zdravotnická péče v budově, příspěvek na veřejnou dopravu, příspěvek na stravování, letní příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy, životní pojištění
  • Různé druhy školení a možnost osobního rozvoje – na interní i externí bázi
  • Práce v přáte

Proč si vybrat tuto nabídku?

Protože jsi nadšenec do Reactu, chceš pracovat v multikulturním prostředí a dělat práci, na které záleží a má smysl.

Hledáme

HTML5
CSS3
JavaScript(ES6)
React.js
SASS
JS
Grunt
Yarn
Webpack
Packaging Tool
týmový hráč
Anglicky - plynule
Praxe: 3 roky

Výhodou

Redux
Redux Saga
TypeScript
GIT
Jira
Bitbucket
Jenkins

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Interní označení pozice
    TEC1111 - React Developer
  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Vinohradská 159a, Praha 10, Strašnice
  • Termín pro odpověď do
    31.07.2019
  • Termín nástupu
    01.08.2019