Specialista/ka zákaznické podpory

HPP
AUTOCONT a.s. Romana Havelky 5b, Jihlava
Máte rádi techniku a nové technologie? Jste čerstvě po škole a hledáte místo, kde uplatníte vaše znalosti v praxi? AUTOCONT je tím pravým místem, kde nastartovat kariéru v IT. Do týmu IT specialistů, kteří zajišťují první úroveň podpory našim zákazníkům, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Specialisty/ky zákaznické podpory. Vaším úkolem bude obsluha monitorovacího systému, přijetí vzniklého incidentu, jeho následná analýza, vyhodnocení a zajištění řešitele.

Co bude vaším úkolem?

  • Zajištění první úrovně podpory koncovým uživatelům našich zákazníků (koncové stanice nebo dle znalostí i servery).
  • Odpovědnost za reakce na výstupy z monitorovacího systému.
  • Přijetí a evidence chybového stavu, jeho analýza, vyhodnocení a zajištění řešitele, popřípadě prostor pro samostatné řešení na základě vlastních znalostí.
  • Obsluha a kontrola testů monitorovacích nástrojů.
  • Odpovědnost za pravidelné kontroly na serverech našich zákazníků, rychlé řešení problémů uživatelů, evidence v informačním systému.
  • Spolupráce s ostatními členy zákaznické podpory.
  • Samostatné vzdělávání se dle zadání vedoucího.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat?

  • Chuť a zájem o IT je u nás prioritou – nemusíte mít praxi v oboru, u nás vás vše naučíme, učit se budete od zkušenějších kolegů.
  • Vhodné také pro čerstvé absolventy.
  • Umíte nainstalovat MS Office, Windows OS, nakonfigurovat tiskárnu nebo nastavit WiFi.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou (slovem i písmem).
  • Ochota držet 1 týden v měsíci pohotovost 24x7.

Vaší výhodou bude:

  • Vzdělání technického směru.
  • Zkušenost v oblasti logistiky, servisu, zákaznické linky aj.
  • Znalost práce v ServiceNow, D365.
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.

Termín nástupu a podmínky:

  • Nástup možný ihned nebo dle dohody.
  • Provozní doba v rozsahu 6-18 hod. (8 hodinová pracovní doba).
  • Držení pohotovosti 1 týden v měsíci pohotovost 24x7.
  • Naše kancelář sídlí na adrese Romana Havelky 5b, Jihlava.

Jaké jsou u nás benefity?

  • Perspektivní a zajímavou práci v přátelském kolektivu dynamicky se rozvíjející české firmy.
  • Zkušený tým kolegů, kteří budou vašimi mentory při prvních krůčcích v AUTOCONTu.
  • Příležitost naučit se novým technologiím a spolupracovat se zkušenými IT specialisty.
  • Odborné zaškolení a možnost kariérního postupu.
  • Práce na tuzemských i zahraničních projektech.
  • Společně s manažerem si nastavíte osobní rozvojový plán.
  • Dále nabízíme: 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, slevy na IT produkty, firemní sportovní a společenské akce aj.
  • Kolegy, kteří se těší na nového člena týmu!

Hledáme

MS Office
Windows OS
Česky - plynule
Anglicky - domluvit se
Úroveň: Junior

Výhodou

Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
ServiceNow
D365

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Romana Havelky 5b, Jihlava