C++ EMBEDDED SOFTWARE DEVELOPER (Junior/Senior)

Pro našeho klienta působícího v oblasti automotive hledáme vývojáře C/C++ Embedded. Konkrétně se jedná o vývoj řídících jednotek pro elektro automobily (předný německý výrobce vozů).

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pracovní náplň:
-vývoj softwaru ECU s důrazem na bezpečnost
-využití vysoce výkonných počítačových platforem zabudovaných do architektury automobile
-definice a vývoj softwarových jednotek a integračních testů
-použití sběrnic vozidel (CAN, FlexRay, LIN, Ethernet) a diagnostických služeb (UDS)
-zajištění kvality (kontrola kódu, hlášení)

Požadavky:
-relevantní praxi s C/C++ Embedded /
-ochota a chuť dál se rozvíjet, učit se
-Vš/Sš vzdělání / elektro, IT/
-komunikativní znalost AJ

Co Vám nabídneme?
-dlouhodobou spolupráci na projektu ve stabilním týmu (ČR a Německo)
-zajímavou a smysluplnou práci, řešení náročných, složitějších tasků
-vývoj safety critical komponent
-možnost pracovat s tvz. "čistým kodem"
-práci na HPP, event. lze se dohodnout i na spolupráci na IČO
-zajímavé finanční ohodnocení a benefity

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Developer nezařazené Developer nezařazené

Základní dovednosti

Embedded C/c++

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha / Mladá Boleslav