Liferay Developer with JAVA or PHP | TPP €2500, IČO €220

Tvoríme IKT riešenia pre významných klientov a do nášho tímu v Bratislave / Žiline / Liptovskom Mikuláši (2 dni on-site/3 dni off-site) hľadáme šikovného developera / developerku (Liferay, JAVA alebo PHP) pre spoluprácu na prevádzke, vývoji a rozširovaní portálových riešení budovaných na platforme Liferay. Ide o rozsiahly, dlhodobý a stabilný projekt pre významného slovenského zákazníka.

Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
65 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Na čom budete pracovať:

  • Rozvoj portálu elektronických služieb určených pre občanov a podnikateľov
  • Rozširovanie verejného portálu a Knowledge base
  • Zabezpečenie prevádzky
  • Údržba aktuálnosti verzií produktov ako aj riešení portal a KB, ktoré ich využívajú
  • Prispôsobenie existujúcich produktov podľa zmenových požiadaviek (napríklad úprava portletu v Liferay, v spolupráci s tímom programátorov)
  • Spolupráca s tímom analytikov a programátorov pri integrácii portálov na backend systémy
  • Priebežný refaktoring pre zabezpečenie kvality kódu
  • Zdieľanie odborných znalostí a vedenie dokumentácie Informovanie projektových manažérov

Požiadavky:

  • Portály a KB Liferay (portlety, témy, rozšírenia)
  • JAVA alebo PHP
  • Spring framework
  • HTML, CCS, Javascript/jQuery
  • SQL a DB princípy
  • Git alebo iné repository systémy

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Developer nezařazené Java developer

Základní dovednosti

Java / PHP Liferay

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

NA ČO SA MÔŽETE TEŠIŤ?
Šikovným ľudom dávame priestor na realizáciu vlastných nápadov. Veríme v tímového ducha a priateľskú pracovnú atmosféru. K našim zamestnancom pristupujeme férovo a to isté očakávame aj od nich. Nie sme žiadny korporát, pre nás nebudeš len číslo. Dobré vzťahy, otvorená komunikácia a budovanie ducha nášho tímu je u nás základ.

PREČO SPOLUPRACOVAŤ S INTEGROU?

  • Sme stabilná spoločnosť s kontinuálnym rastom
  • Spolupracujeme s viac ako 100 tuzemskými a zahraničnými firmami
  • Zakladáme si na priateľskom a individuálnom jednaní
  • Zaoberáme sa aj vývojom na zákazku, penetračným a záťažovým testom
  • Poskytujeme daňové a účtovné konzultácie zadarmo
  • Právne poradenstvo zadarmo
  • Zažijete s nami skvelé teambuildiny – grilovačky, ochutnávky rumov, športové aktivity a ďalšie

Informace o pozici

Mzda 65 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Bratislava, Žilina, Liptovský Mikuláš