.Net Developer/ka

Hledáme někoho, kdo nám dokáže pomoci co nejrychleji přejít na novou platformu, je schopný uvažovat o krok napřed nad nadcházejícími úkoly, a je schopný debugovat, být programátor procesoru nebo napsat Azure Function zpracovávající data.

  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Co vám nabídneme?

  • Být součástí české společnosti, která úspěšně prodává své výrobky do více než 100 zemí světa
  • Podílet se na zajímavých projektech v rámci R&D týmu
  • Pracovat ve firmě s neformální firemní kulturou a přátelskou atmosférou, kde není definovaný žádný dress-code. Využívat flexibilitu jako jednu z firemních hodnot – možnost pracovat z domova, flexibilní pracovní doba, …
  • Účastnit se pravidelných firemních i týmových akcí. Společně slavíme na Summer party, organizujeme Dětský den a Mikuláše pro děti našich zaměstnanců, máme vánoční večírek a mnoho dalších akcí a oslav

Co od vás očekáváme?

  • Znalost C#, .NET Framework a .NET Core
  • Znalost principů a limitů embedded vývoje – přeci jen testujeme kontrolery
  • Znalost našeho stacku, nebo ochota se technologie doučit podle potřeby: WinForms, WPF, ASP.NET, Azure, JS
  • Ochota podílet se na dlouhodobě běžícím projektu – ideálně naše aplikace poběží podobně dlouho, jako ta původní

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer

Základní dovednosti

c# .NET Framework .NET Core

Výhodou

Embedded

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha