.NET Vývojář/-ka

Protože jsme dynamičtí a požadavky na informační systémy i technologie neustále rostou, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku pro rozšíření našeho týmu vývojářů na pobočce v Ejpovicích. Máš znalost .NET, neváhej nás kontaktovat! Budeme se na Tebe těšit.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • Geis CZ
  • Zemská 211, 337 01 Ejpovice

Popis pozice

NÁPLŇ PRÁCE:

* Práce na mezinárodních SW projektech různého rozsahu i zaměření
* Vývoj konkrétních modulů a funkčností dle zadávací dokumentace (převážně webové aplikace)
* Spolupráce v rámci projektového týmu
* Sledování vývoje technologií, zdokonalování a rozvoj vlastních dovedností

CO OČEKÁVÁME?

* Dobrou znalost C#, .NET
* Znalost databází – MS SQL (T-SQL)
* Výhodou jsou znalosti dalších technologií:
- Vývoj WinForms/Web aplikací, technologie ASP.NET/Core, MVC, Bootstrap, web services a další
- Vývoj mobilních technologií (např. Xamarin,...)
- Další znalosti (unit testing, MS Reporting Services, DevExpress, TFS)
* Aktivní a odpovědný přístup k přiděleným úkolům
* Pokročilou znalost AJ v písemné i ústní komunikaci

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

.NET developer

Základní dovednosti

.net c# MS SQL ASP.NET/Core

Výhodou

Xamarin unit testing

Softskills

Pokročilou znalost AJ v písemné i ústní komunikaci Aktivní a odpovědný přístup k přiděleným úkolům

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

CO NABÍZÍME?

* Příležitost pro osobní rozvoj a zvyšování odborných znalostí v oboru (technologie, AJ a další)
* 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál
* Vážíme si našich zaměstnanců, slavíme pracovní a životní jubilea

* další benefity - Multisport karty, poukázky na sport a kulturu, vitamínové balíčky a jiné

Nástup dohodou.

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Zemská 211, 337 01 Ejpovice
Termín nástupu 01.02.2024