Full Stack Developer (Java, Angular)

Moore Czech Republic celá ČR 80 000 Kč / měsíc
V rámci budování nového teamu pro vývoj interních aplikací nad platformou Alfresco hledáme pro našeho klienta, přední českou pojišťovnu, frontend vývojáře se znalostí backendu webových aplikací v Java. Nový člověk bude klíčovou osobou pro frontend, který se bude podílet i na návrhu zcela nových aplikací. Proto hledáme samostatného člověka se zkušenostmi, který se nebojí zúročit své znalosti a vytvořit něco zcela nového.

Popis pozice

  • návrh frontendu webové aplikace
  • samostatná tvorba frontendu ve frameworku ADF založeném nad Angular
  • spoluúčast na definici webového REST Api rozhraní
  • občasná spolupráce backendu webové aplikace

Jaké jsou u nás benefity?

  • práci na zajímavých a inovativních IT projektech, pestrost projektů díky vývoji vlastních rozmanitých produktů
  • spolupráci se špičkovými IT odborníky a nadšenci
  • příjemné pracovní prostředí
  • za kvalitní práci dostanete odpovídající motivační odměnu - po zkušební době stanovená KPIs - při jejich splnění garantovaná odměna ve výši jedné mzdy nebo úměrně percentuelně tak, na kolik jsou úkoly splněny
  • mzda garantovaná 13x (může se ale v letos změnit vzhledem k situaci)
  • práce z domova
  • 5 týdnů dovolené, další volno (sick days + sociální volno) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
  • 10 000 Kč ročně na penzijní nebo životní pojištění
  • odborný rozvoj a vzdělávání
  • Work life balance

Proč si vybrat tuto nabídku?

Pozice je vhodná pro práci z domova, takže uchazeči mohou být z celé České republiky.

Hledáme

výborná znalost návrhu a implementace responzivního webu v Angular
znalost návrhových vzorů a OOP a moderního vývoje SW
Česky - domluvit se
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Medior
Praxe: 5 let
Vzdělání
Vzdělání

Výhodou

znalost platformy Alfresco nebo alespoň ECM systémů obecně
zkušenosti s návrhem a vývojem REST Api rozhraní pro webové aplikace

Nabízíme

  • Plat
    60 000 - 80 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    celá ČR