Konverzační specialista (IBM Watson Assistant)

Jsme banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Nejdete u nás přátelský a inspirativní tým, který se vzájemně obohacuje, učí a spolupracuje na inovativních projektech, které hýbou světem digitálního bankovnictví.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

Hledáme zkušeného experta na chatboty a voiceboty, který se k nám připojí do týmu virtuálních asistentů a bude kouzlit s konverzacemi pro naše zákazníky i zaměstnance v bance.

Náš tým vyvíjí a provozuje několik chatbotů s velmi širokým záběrem témat, vytváříme voiceboty pro různá oddělení v rámci banky.

  • Práce s IBM Watson Assistant a přidání trochy koření v podobě LLM modelů.
  • Design, vytváření a rozvoj chatbotů a voicebotů pro tým Virtuálních asistentů.
  • Budování, zdokonalování a spravování konverzačních stromů pro naše boty.
  • Spolupráce s IT vývojáři, datovými vědci a obchodními analytiky.

POŽADAVKY:

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru lingvistiky, IT, matematiky, popř. jiném přírodním či technickém oboru nebo praxi v oboru
  • Skvělé analytické a logické myšlení, a přitom schopnost používat selský rozum.
  • Zkušenosti s vytvářením konverzací pro chatboty, popř. voiceboty
  • Schopnost samostatně navrhovat konverzační řešení a spolupracovat s developery pracovat s NLP
  • Bohaté zkušenosti s IBM Watson Assistant (seniorní úroveň)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:

Pozice

IT mimo škatulky

Základní dovednosti

IBM Watson Assistant

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • Spolupracovat s vyspělými agilními týmy
  • Příležitost pracovat v tvořivém prostředí, kde je klient a jeho potřeby na prvním místě
  • Skvělý kolektiv
  • Perfektní zázemí - stabilita
  • Práce na inovacích v rámci chatbotů

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 2 dny on-site/3 dny off-site