Junior System Administrator

Sodexo Pass Česká republika a.s. logo

Jsme Sodexo - jednička na poli benefitů - a aktuálně hledáme k sobě do IT týmu novou posilu, která bude částečně poskytovat pokročilou technickou uživatelskou podporu a zodpovídat za chod serverové a síťové infrastruktury i základních systémů.

Úroveň
  • Junior
  • Medior
  • Expert
Pozice
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Hledáme právě tebe?

možná jo ????, pokud ti nedělá problém:

  • Správa hybridního prostředí (Cloud/OnPrem, WIN/Linux);
  • klasické činnosti jako Update, Backup, Troubleshooting, Licensing;
  • poskytovat podporu L2/L3 i částečně koncovým uživatelům;
  • komunikovat s dodavateli;
  • instalace a konfigurace dalších serverových aplikací
  • udržovat dokumentaci infrastruktury;
  • dodržovat bezpečností standardy dle požadavků;
  • spolupracovat s kolegy (i s globálním týmem).

A máš tohle?

  • základní znalost OS Linux (CentOS, RedHat, Oracle Linux, Debian apod) i MS Windows Serveru;
  • zkušesnosti s prováděním monitoringu infrastruktury a s HD tiketovacím nástrojem;
  • admin znalosti aplikací jako Citrix, Veeam apod.;
  • všeobecnou znalost a přehled v serverových technologiích, protokolech..;
  • znalost správy MS domén, Active Directory, DNS, DHCP, virtualizace vSphere, Hyper-V;
  • zkušenosti s instalací/konfigurací/zabezpečením a provozem Databází, SSL;
  • přehled v cloudových technologiích (MS Azure);
  • komunikativní znalost angličtiny.

Pokud jsi došel/a až sem a na ničem ses nezasekl/a, čeká Tě už jenom sladká třešnička na dortu! ????

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Expert
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Podpora

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co Ti za to všechno nabídneme?

  • férové mzdové ohodnocení + kvartální bonusy;
  • 31 dní volna;
  • nejvyšší možné stravenky - 194 Kč/den;
  • 1500 - 2000 Kč každý měsíc do Cafeterie;
  • pružnou pracovní dobu, homeoffice
  • příspěvek na penzijní pojištění;
  • možnost osobního rozvoje a přispět svými myšlenkami;
  • krásné nové a moderní kanceláře v centru Prahy (Anděl, budova Smíchoff);
  • samozřejmostí jsou pracovní nástroje notebook + mobilní telefon;
  • přátelskou a neformální atmosféru;
  • teambuildingy, večírky a firemní soutěže;
  • nástup možný ihned, nebo dle dohody.

Zaujali jsme Tě? Pošli nám svoje CVčko nebo odkaz na tvůj LI profil a my se Ti nejpozději druhý den ozveme!

Budeme se těšit na budoucí spolupráci.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 14.09.2023