Technická podpora do SW firmy s angličtinou – Level 2+

Jsme softwarová firma a již 15 let tvoříme a poskytujeme eWay-CRM, unikátní CRM systém zakomponovaný přímo do Microsoft Outlooku. Aktuálně máme 1 000 aktivních klientů z USA a Evropy a do týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou se o ně starat. Zákazníci nám píšou na helpdesk, posílají e-maily a volají i telefonicky. Vašim úkolem budou složitější požadavky, které na Level 1 nezvládnou.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Někdy je třeba provést diagnostiku v databázi nebo pomoct s migrací eWay-CRM na jiné servery. Proto je naprosto klíčová znalost SQL, administrace Windows Serverů (zejména IIS) a obecné povědomí o sítích, VPN a Linux.

Důležitá je i základní znalost programování a chuť poznávat nové technologie. Ve frontě vám přistane požadavek na diagnostiku connectoru pro Zapier, PowerBI, 3CX a další. Setkáte se s PHP, C#, JavaScript a jinými programovacími jazyky. Ale nebojte, jsme softwarová firma a kolem vás bude plno lidí, kteří rádi pomohou.

Věci děláme pořádně, protože víme, že se to vyplatí. Nejde tedy o to „odklepnout další ticket“, ale problém skutečně vyřešit, aby se nám klient zítra už nemusel ozývat.

Díky každodenním styku s koncovými uživateli máme šanci pochopit, co se jim líbí a co je třeba ještě vylepšit. Díky tomu vidíme, že naše práce přináší lidem skutečný užitek.

Jo a angličtinu u nás určitě využijete. Kolegové z Kansas City rádi využijí Vaše schopnosti. I proto nám nevadí, jestli jste spíš sova. U nás je živo pořád.

Staňte se součástí skvělého týmu a přidejte se k nám. Těšíme se na Vás.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert

Pozice

Podpora IT konzultant

Základní dovednosti

SQL Windows Server (IIS) VPN Linux Zapier PowerBI 3CX PHP c# JavaScript

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Na co se můžete těšit?

Jsme mezinárodní tým s kancelářemi v Praze a ve Spojených státech, který si zakládá na příjemné a neformální atmosféře. Nejsme korporát, ve kterém jste svázáni procesy a politikou. Nejsme ani startup z garáže, kde levá ruka neví, co dělá pravá. Jsme malá zdravá firma, ve které se všichni známe a táhneme za jeden provaz

Kanceláře máme v pražských Záběhlicích s parádní dostupností (auto, tramvaj, bus i vlak). Se soustředěním nám pomáhá kvalitní káva a na recepci je vždy něco na zub.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 10, Švehlova 3125/10
Termín nástupu 01.12.2023