Business/IT analytik

HPP
Neovia Bratislava
Hledáme nového kolegu do týmu na pozici analytika. Jedná se především o sběr a analýzu uživatelských požadavků a modelování procesů. Práce v Bratislavě minimálně 2 dny v týdnu.

Popis pozice

  • Sběr a analýza požadavků uživatelů
  • Analýza a modelování procesů
  • Definice nových funkcionalit stávajících řešení i nových produktů
  • Komunikace s vývojovým týmem
  • Spolupráce při definování testových kampaní a testů
  • Participace na zavádění produktů do provozu
  • Tvorba podkladů pro marketingové materiály
  • Příprava nabídek
  • Výstupní dokumenty vypracovávané ve slovenštině a v angličtině
  • Zaměření na domény vztahy se zákazníky, fakturace, platby, logistika, účetnictví zejména v oblasti dopravních služeb a mobility
  • Analýza související legislativy

Požadavky

  • Ekonomické případně IT vzdělání
  • Angličtina min.B2
  • Analytické myšlení
  • Zkušenosti s modelováním podnikových procesů
  • IT background
  • Komunikační dovednosti – verbální i písemné
  • Prezentační dovednosti
  • Týmová spolupráce
  • Ochota cestovat
  • Budeš na projektech v Bratislavě, kde se od jara očekává práce z kanceláře min. 2 pracovní dny v týdnu.
  • Jde o dlouhodobou spolupráci, ideálně na HPP

Hledáme

Česky - domluvit se
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Senior
Úroveň: Expert

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Místo pracoviště
    Bratislava