MS Dynamics AX konzultant

Homeoffice HPP Freelancer
ITjobs Mladá Vožice a kdekoliv 80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Do velice známé české společnosti hledám konzultanta MS Dynamics Axapta 2012.

Pracovali jste s Axaptou a uměli byste v ní udělat menší úpravy například reportů?

Hledáme do skvělé české společnosti ve Středočeském kraji někoho, kdo pomůže spravovat Microsoft Dynamics AX 2012, který prošel pár úpravami (naprogramování externí firmou) a občas by pomohl s menší úpravou (hlavně úprava reportů, sestav). Větší úpravy se komunikují s externí programátorskou firmou.

Součástí práce je také podpora a vysvětlení funkcionalit běžným uživatelům.

Hlavní náplň práce:

  • správcovství, ale také případné jednodušší programové úpravy (hlavně reportů, repoty jsou excelovské výstupy, data se čerpají z AXAPTY)
  • komunikace s externími programátory
  • podpora a vysvětlení funkcionalit běžným uživatelům

Požadavky

  • dobrá znalost Excelu
  • dobrá znalost Axapty
  • komunikativnost
  • český jazyk alespoň C1

Chtěli byste se dozvědět více? Pošlete nám svůj životopis a povíme si víc detailů.

Co je potřeba

MS Excel
MS DAX

Softskills

komunikativnost
  • Úroveň
    Junior Medior Senior
  • Praxe
    1 rok
  • Vzdělání
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Nabízíme

  • Plat
    50 000 - 80 000 Kč / měsíc
  • Vzdálená práce
    Homeoffice

Jaké jsou benefity?

  • pět týdnů dovolené
  • finanční bonusy
  • stravenky
  • možnost stravování v podnikové jídelně
  • donáška svačin dle vlastní objednávky
  • zajištění pitného režimu
  • další rozvoj a vzdělávání v oboru
  • každoročně pořádaný vánoční večírek s bowlingovým turnajem
  • a mnoho dalších

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek Částečný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Mladá Vožice a kdekoliv