Softwarový architekt

Orientujete se v různých technologiích a chcete vymýšlet architekturu celé aplikace? Své vizi věříte a víte, že ji obhájíte u týmu? Baví vás nalézat ta nejlepší technologická řešení pro dlouhodobě udržitelné byznys potřeby?

Úroveň
  • Medior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jaké budou vaše úkoly?

  • Zrevidujete stávající architekturu s ohledem na modularizaci a dekompozici jednotlivých částí produktu.
  • Vytvoříte podporu v produktu tak, aby každý vývojář programoval v rámci modulů s jednoznačným rozhraním.
  • Tam, kde to dává smysl zavedete i no-SQL databáze.
  • Pustíte se do optimalizace provozu v cloudu.
  • Pomůžete nám s architekturou asynchronního zpracování požadavku pomocí Event Bus.

Ozvěte se nám, pokud...

  • máte chuť se podílet na vývoji enterprise aplikace,
  • se vyznáte v procesech od vývoje aplikace, přes testování až po nasazení a reálný provoz,
  • chcete přinášet best practice při provozování kritické aplikace, která musí fungovat nonstop,
  • pro svoji vizi dokážete nadchnout i ostatní.

Jak a na čem pracujeme...

Ve vývoji je nás víc než padesát. Pracujeme pro náročné zákazníky, a proto inovujeme neustále. Máme zapojený tým a náš produkt posouvat skutečně chceme. Buďte tím, kdo nám se změnami pomůže.

Naše aplikace DCIx více než dvacet let pomáhá řešit výrobní, skladové a logistické procesy u 14 z 20 největších dodavatelů automobilového průmyslu. Abychom stále plnili náročná očekávání našich zákazníků, pouštíme se do revize architektury a do tradičního produktu zapojujeme nové technologie.

Tech stack, který aktuálně používáme:

  • Backend: Java 17, Spring Boot, SQL/Transact-SQL,  REST, WebSocket, Gravitee, Keycloak.
  • Frontend: Angular/TypeScript, Android/Kotlin.
  • Testing:  JUnit, Mockito, Spring Test, Spring Cloud Contract, Selenium/Jameleon, JMeter.
  • Runtime: MS SQL Server, AWS, Kubernetes, Docker, Helm, Tomcat, Elasticsearch.
  • CI/CD: Jenkins, Maven, Helm, Helmfile.
  • Dev Tools: IntelliJ IDEA, Jira, Git/Gitea.

  • ...a dalším ověřeným technologiím se nebráníme.

Mrkněte se na inzerát na webu, prolustrujte si, co děláme nebo se podívejte, jak to u nás žije na IG.

Dejte nám o sobě vědět.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

Architekt Produkťák

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • pružná pracovní doba a homeoffice podle dohody
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • výkonný notebook Lenovo
  • mobilní telefon se systémem iOS nebo Android a s datovým tarifem 20 GB
  • herní místnost, kde najdete fotbálek nebo PlayStation
  • parkoviště kousek od kanceláří a kolárna přímo v budově
  • zdravotní poradenství online prostřednictvím ulekare.cz
  • pro osobní pohodu psychoterapie online prostřednictvím hedepy.cz
  • právní poradenství online prostřednictvím verdikto.com
  • zdvojnásobení každé částky, kterou přispějete na dobročinné účely
  • hrazený stravenkový paušál ve výši 100 Kč denně
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • 3 dny placeného volna pro otce po narození potomka
  • kurzy angličtiny a němčiny přímo u nás a v pracovní době
  • grilovačky na terase s tím nejlepším výhledem na Plzeň
  • neomezené množství podporujícího prostředí

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Plzeň, U Prazdroje 8