Azure Data Solution Architect - navrhujte datovou architekturu v cloudu

Hledáme odborníky, kteří s námi chtějí vytvářet datové platformy postavené na Microsoft Azure, případně jiných open-source technologiích.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • ADASTRA
  • Mississippi House, Karolinská 706/3, 186 00 Praha 8

Popis pozice

Pokud máte zkušenosti s návrhem a implementací datových řešení v cloudu a orientujete se konkrétně v prostředí MS Azure, možná hledáme právě vás! Přidejte se k našemu Azure týmu a společně budeme vytvářet inovativní datová řešení.

Co vás čeká:

  • Realizace projektů v oblasti data managementu (Data Warehouse, Data Lakehouse a Business Intelligence)
  • Analýza požadavků a navrhování i implementace datové architektury na míru v prostředí MS Azure
  • Testování a dokumentace navrhovaného řešení
  • Spolupráce na obchodních aktivitách (prezentace zákazníkům, tvorba nabídek ...)
  • Pomůžete nám s rozvojem kompetenčního týmu specializovaného na MS Azure (tvorba příruček, vzdělávání kolegů ...)

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máte zkušenosti s realizací komplexních řešení Data Warehouse / Data Lakehouse, ideálně v některé z platforem Microsoft
  • Rozumíte principům implementace datových platforem (Inmon, Kimball)
  • Znáte principy návrhu kompletní architektury pro Data Warehouse / Data Lakehouse
  • Ovládáte datové modelování (3N, Dimensionální model, Data Vault)
  • Orientujete se v problematice Self-service Business Intelligence, Data Governance, Data Quality, Master Data Management, Data Mesh a dalších oblastech souvisejících s problematikou implementace Data Warehouse / Data Lakehouse
  • Rád(a) se učíte nové věci a svoje znalosti i dovednosti se nebojíte sdílet s ostatními
  • Jste komunikativní a zvládnete se domluvit i anglicky

Po technologické stránce:

  • Znáte některou z Microsoft on-premise či cloud platforem používaných pro implementaci datových řešení (Microsoft SQL Server, Azure Synapse Analytic, Azure Databricks, Microsoft Fabric)
  • Znáte některou z platforem používaných pro implementaci Business Inteligence (ideálně Microsoft Power BI)
  • Ovládáte některý z jazyků SQL (T-SQL, Spark SQL), nebo Python

Výhodu budete mít, pokud znáte i další Azure služby, případně se orientujete i v dalších platformách (Snowflake, Redshift ...).

Zaujali jsme vás? Udělejte první krok!

Pošlete nám CV nebo odkaz na LinkedIn. Spojíme se s vámi a domluvíme se na dalším postupu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

Architekt Specialista Data (BI, DWH, BigData)

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč věříme, že vám v Adastře bude dobře:

  • Jsme stabilní firma s multiprojektovým prostředím a autonomními týmy
  • Pod jednou střechou sdružujeme špičkové technologie a zkušené experty ze všech možných IT odvětví
  • Podporujeme individuální profesní rozvoj a s tím související finanční hodnocení
  • Jsme zvyklí jednat otevřeně, narovinu a podporujeme proaktivní přístup
  • Sídlíme v krásných kancelářích Mississippi House v Karlíně

Kromě férové mzdy nabízíme:

  • 20 dní dovolené + 5 personal days + 1 personal day navíc za každý odpracovaný kalendářní rok (celkem až 30 dní volna)
  • Flexibilní pracovní dobu a home office podle domluvy
  • Firemní notebook + mobil s neomezeným tarifem i pro soukromé účely
  • Aktivní podporu kompetenčního růstu – školení, certifikace, mentoring
  • Lekce angličtiny s rodilým mluvčím
  • Měsíční příspěvek do systému Cafeterie (karta Multisport, volnočasové aktivity, penzijní spoření)
  • Stravenkový paušál
  • V kuchyňkách dobrou kávu, čaj i kakao a ovocné i svačinové bedýnky
  • Mnoho firemních akcí pro rozvoj i zábavu
  • Štědr&ya

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme společnost s neformální firemní kulturou, takže si u nás tykáš jak s kolegy, tak i s generálním ředitelem. Máme stabilní postavení na trhu (přes 20 let) a chceme dál růst. Alfou a omegou jsou u nás špičkové technologie, z nichž některé leadují Gartnerovské kvandranty. Pod vedením expertů se s nimi naučíš pracovat a uděláš si potřebné certifikace.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Mississippi House, Karolinská 706/3, 186 00 Praha 8