BPM architekt

Máte zkušenost s vývojem v korporátním prostředí a BPMN modelováním? Máme skvělou příležitost pro vás! Staňte se váženou osobou na projektu digitalizace a automatizace procesů!

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Koho hledáme?

  • SW specialistu, který již působil na pozicích jako SW vývojář a architekt
  • výhodou je zkušenost s enterprise architekturou v korporátech a s procesním modelováním (BPMN a Camunda)

S jakými technologiemi se zřejmě setkáte?

  • Camunda BPM, BPMN, ZeeBe/Camunda cloud
  • Java Spring Boot
  • Kubernetes, Kafka, Elasticsearch, Jenkins, JFrog Artifactory, Azure DevOps, Git, Api G
  • identity management

Na čem byste pracovali?

  • dlouhodobě se zabýváme vývojem systémů pro modernizaci, digitalizaci a automatizaci procesů
  • většinou se jedná o větší projekty v oblasti státní správy, energetiky nebo financí
  • aktuálně máme více příležitostí u našich klientů

Co nabízíme?

  • spolupráci na stabilním a dlouhodobém projektu
  • vysoko-ceněné zkušenosti a renomé
  • kvalitní a přátelský tým
  • možnost růstu
  • spolurozhodování na řešení
  • vedení týmu
  • moderní kancelář v Praze
  • flexibilitu v pracovní době
  • home-office dle potřeby

Nebojte se změny k lepšímu! Těšíme se na vaše CV.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Architekt BPM developer

Základní dovednosti

BPMN camunda BPM identity management

Výhodou

java java spring boot .NET

Softskills

komunikace kooperace vedení lidí

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Stravenkový paušál
  • Sick days
  • Týden dovolené navíc a další dny podle odpracovaných roků
  • Firemní SIM kartu pro vlastní účely
  • Multisport kartu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home-office
  • Kvalitní technologické zázemí firmy
  • Firemní notebook/PC a doplňky dle potřeby
  • Občerstvení na pracovišti
  • Teambuildingy a večírky
  • Vítáme nápady na benefity

Proč si vybrat tuto nabídku

Protože s námi budete spokojení! Jsme přátelský tým technicky založených lidí. Nabízíme práci na zajímavých transformačních a inovačních SW projektech s našimi partnery z různých oblastí. S námi získáte různé zkušenosti a podpoříme váš růst, klademe důraz na pravidelné učení a moderní technologie.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště Praha