Team leader - IT support L1/L2

Chcete být součástí české společnosti, která vyvíjí a vylepšuje jedinečnou omnichannel platformu pro své zákazníky a zefektivňuje komunikaci mezi klienty a zaměstnanci? Jste akční, baví Vás vést lidi a orientujete se v IT na úrovni L1-L2? Pak jste náš nový Team Leadera!

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co budete mít na starosti?

  • Zastřešení stávajícího týmu 10 lidí IT supportu/Đ&S inženýrů (klienty jsou velké společnosti primárně na českém trhu) – koordinace aktivit, řízení kapacit, nastavování a vyhodnocování cílů
  • Vedení, rozvoj, motivace a podpora týmu + nábor nových zaměstnanců
  • Reportování, analýza a prezentování výsledků nadřízenému, kolegům v jiných týmech

Co budete k práci potřebovat:

  • Zkušenosti s vedením menšího týmu, technický background a základní orientace v linuxovém prostředí
  • AJ na komunikativní úrovni – příprava prezentací, telekonference s kolegy v zahraničí
  • Dynamickou komunikativní osobnost se schopností nadhledu a práce pod (nárazovým) tlakem
  • Praxe v projektovém řízení či implementaci produktů - výhodou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Podpora

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co za to na oplátku:

  • Zázemí stabilní české společnosti, která má zvučné jméno na trhu
  • Práce s moderními technologiemi, přímý přístup k novinkám v oblasti AI
  • Finanční ohodnocení, které Vás bude motivovat
  • Přátelský kolektiv, který se umí kromě práce také bavit ????
  • Flexibilní pracovní doba a možnost využití HO – hybridní model
  • Možnost realizace vlastních nápadů a pracovních zlepšováků
  • Nadupaný balíček benefitů: 5 týdnů dovolené, vlastní výběr notebooku, stravenková karta, sick days, jazykové kurzy a vzdělávání a mnoho dalšího

Klíčová slova: teamleader, IT, AI, hybrid, omnichannel, angličtina, Praha, vedení týmu

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště praha